Mersin Projeksiyon Tamiri

Mersin Projeksiyon Tamiri , Projeksiyon cihazları son yıllarda teknolojinin katkılarından da faydalanarak üretilmiş yüksek görüntü kalitesine sahip cihazlardır. Lcd teknolojisi ile birlikte gelişmiştir. Transparan lcd üzerinde oluşan görüntü kuvvetli bir projektör ışığı ile merceklere yansıtılmaktadır. Oradan da istenilen mesafedeki perdeye yansıtılması yoluyla görüntü elde edilmektedir. Gözde bilgisayar olarak bu teknolojinin piyasada tuttuğuna tanık olmaktayız. Bunu en iyi yüksek satış kapasitesi, ve Mersin projeksiyon tamiri gelen arızalı cihazların fazlalığından almaktayız. Gelen projeksiyon cihazları, pekçok marka ve modelden oluşmaktadır. Mersin projeksiyon tamiri olarak Acer projeksiyon, Barco projeksiyon, Benq projeksiyon, Dell projeksiyon, Epson projeksiyon, Mıtsubıshı projeksiyon, Nec projeksiyon, Optoma projeksiyon, Panasonic projeksiyon, Samsung projeksiyon, Sony projeksiyon, Sanyo projeksiyon, Toshıba projeksiyonların tamir ve bakımını üstleniyoruz.

Mersin projeksiyon tamiri konusunda Mersin’de tek olan firmamız lamba değişimleri ve projeksiyon bakımlarını en uygun fiyatlara garantili olarak yapmaktadır. Mersin projeksiyon bakımında kaliteli ve uygun firma Mersin Gözde bilgisayar. Projeksiyon lamba onarımlarında 6 ay veya 100 saat garanti vermekteyiz. Gerekli bakımları düzgün olarak yapılmış cihazların lamba ömürleri çoksaya uzun olmaktadır. Unutmamalıdır ki projeksiyon lambasının ve renk çarkının en büyük düşmanı ısınmadır. Projeksiyon ların başlıca Isınmanın nedenleri ; bakımsızlıktan kaynaklanan tozlanma, nemden kaynaklanan korozyon,Isı algılama sensörlerinin arızalanması,anakart üzerinde bulunan fanların dönüş hızını ayarlayan  bazı devrelerin arızalanması. işlemci üzerinde bulunan noktalar da ısıdan kaynaklanan sorunların bazılarıdır.

Mersin Projeksiyon Tamiri

Mersin Projeksiyon Tamiri

Mersin projeksiyon tamiri olarak en sık karşılaştığımız arızalar, projeksiyon lambalarında oluşmaktadır. Bu nedenle Gözde bilgisayar olarak lamba kullanımı ile ilgili sizlere web sitemizde çeşitli önerilerde bulunmaktayız. Eğer projeksiyon lambasına dokunacaksanız, çıplak elle değil de eldivenle dokunmaya dikkat ediniz. Projeksiyon lambası ultra viyole radyasyon üretmektedir. Direkt ışığa bakmamanızı tavsiye ederiz. Doğrudan cildin ışığa maruz kalmasından kaçının. Bunun gibi daha pekçok kuralları web sitelerimizde ayrıntılı bir biçimde görmeniz mümkün. Ayrıca sizlere projeksiyon lamba çeşitlerini uzun bir liste halinde vermekteyiz. Hangi çeşide ihtiyacınız olduğuna karar vermek veya uygun seçim yapmak için Mersin projeksiyon tamiri hazırladığı bu sayfaya girebilirsiniz.

Mersin projeksiyon tamiri, tozlanmaya karşı oldukça hassas olan bu cihazların hangi koşullarda muhafaza edilmesi gerektiğine dair tavsiyelerine de kulak vermenizi öneririz. Çünkü projeksiyonun ömrünü ve görüntü kalitesini etkileyen en önemli unsurlardan biri tozlanmadır. Mersin projeksiyon tamiri cihazı söküp içindeki tüm tozları temizlemektedir. Böylelikle projeksiyon cihazı parlaklaşmakta; fokusu netleşmektedir. Bu nedenle projeksiyon makinelerinin görüntü kalitesini yükseltmek istiyorsanız, cihazınızı düzenli olarak temizletmenizi tavsiye ederiz. Teknoloji meraklılarını da unutmuyoruz. İlgili sayfalarımızda görüntü teknolojileri ile ilgili geniş bilgilere yer vermekteyiz. Teknoloji meraklıları bu sayfalarımızda kafalarındaki pekçok soruya cevap bulacaklardır.  Ayrıca bu alandaki becerilerini genişletmek istiyorlarsa onlara uygun referanslar da vermekteyiz.