Mezitli Bilgisayar Tamiri

Mezitli Bilgisayar Tamiri

Mezitli Bilgisayar Tamiri

Bilgisayar Tamiri için Mezitlide bir şubemiz

Bilgisayar sizin için hayati bir alet. Öyle ki, onu artık yalnız ofisinizde yahut evinizde bulundurmuyorsunuz. Beraberinizde her yere götürmektesiniz. Kiminiz onu ayaklı bir ofis gibi kullanmaktasınız. Bulunduğunuz her ortamda açıp çalışmaktasınız. Belki bir Cafe’de oturmuş kahvenizi yudumlarken onu kullanmaktasınız. Belki uçakta giderken onunla, olup biteni takip etmek için bir gezintiye çıkmış olabilirsiniz. Bu kullanım kolaylığı, çok fonksiyonlu kullanım imkânı, her yere taşınabilirlik özelliği şüphesiz onu sizin için çok kıymetli kılmakta. Zamanla bilgisayarlara öylesine alışıyoruz ki onda meydana gelen sorunlar sanki elimize kolumuza bir zarar gelmiş gibi içimizi acıtabilmekte. Gündelik hayatımızda derin bir şeyin boşluğunu yaşarcasına eksilmekteyiz.

Mezitli bilgisayar Tamiri, tüm bunları fark etmiş bir firma olarak işinin ağırlığını taşımakta. Dolayısıyla yaptığımız işleri gündelik hayatınızı aksatmayacak ve bilgisayarınızın doldurduğu ağırlığı tartacak biçimde planlamaya çalışmaktayız. Gözde bilgisayarın bir kolu olarak işlerini yürüten Mezitli bilgisayar Tamiri, beklemeye son diyor. Nasıl mı? Sahip olduğumuz geniş orijinal ve muadil parça stokumuz aracılığıyla bize ulaştırdığınız cihazınızın arızalı parçalarını, vakit kaybetmeden değiştirmekteyiz. Güvenilir hizmeti kendimize ilke edinmiş bir firma olarak Mezitli’de yaşayan müşterilerimizin hak ettiği hizmeti ayağına götürmekteyiz. Bize emanet ettiğiniz ürünlerin parçalarını değiştirirken ikinci el yedek parçalar kullanmamaktayız. Diğer firmalarla çalışan tüke

ticiler çoğu zaman arıza çıkaran orijinal yedek parçanın ikinci el başka bir yedek parça ile değiştirildiğinden ve tekrar kullanmaya başladıktan bir süre sonra yine arıza verdiğinden şikâyet ederek bize gelmektedir.

Mezitli bilgisayar Tamiri tüm bu sorunları sizin için ortadan kaldırmaktadır. Öncelikli olarak müşterinin güvenine önem vermekteyiz. Dolayısıyla mezitli bilgisayar Tamiri olarak çoğu zaman tamir işlerimizi müşterimiz çayını yudumlarken onun yanı başında yürütmeyiz. Bir başka husus da bizden istendiğinde yaptığımız arıza tespit işlerinden her hangi bir ücret talep etmemekteyiz. Mezitli bilgisayar Tamiri bu yönüyle müşterilerinin bütçesini korumaya almaktadır. Ayrıca Mezitli bilgisayar Tamiri ailesi olarak müşterilerimizin onayını almadan hiçbir bakım ve onarım hizmeti yürütmemekteyiz. Ve yürüttüğümüz tüm işleri kayıt altına alırken kalem kalem yazarak garantili hizmetin kapısını aralamaktayız.